Teknoloji TV

Tatilinize bolca aksiyon ekleyin!

Yakın zamanda tatile çıkmayı düşünüyorsanız size muazzam bir önerimiz var. Bir aksiyon kamerası alıp tatilinize biraz heyecan katmaya ne dersiniz?

Tatilinize bolca aksiyon ekleyin!

Malum günümüzde akıllı telefonlar kamera ihtiyacını büyük oranda karşılayabiliyor. Fakat bazı zamanlarda, çekim yapabilmek için akıllı telefonlar yeterli olmayabilir. İşte bu gibi durumlarda işin içerisine aksiyon kameraları giriyor.

Genel olarak son dönemde aksiyon kameralarının kullanım oranı arttı. Bu durumun temel sebebi ise hem kamera fiyatlarının ucuzlamış olması, hem de bu kameraların kullanım alanının genişlemesi.

En basitinden yolda giderken gördüğümüz bir motor sürücüsünün kaskında bile aksiyon kamerası görebiliyoruz.

Tatilinize bolca aksiyon ekleyin!

Bu videomuzda sizler için birkaç aksiyon kamerası modeli seçtik. Düşük bütçeden, bu işin ciddi rakamlar ayıranlara kadar pek çok model söz konusu.

Elbette aksiyon kamerası satın alırken önemli olan unsur bu kameranın nerede kullanılacağı. Örneğin su altında kullanmak için aksiyon kamerası arıyorsanız, o zaman en önemli kriteriniz suya ve basınca karşı dayanıklılık olmalıdır.

Gerçi bu gibi durumlar için ayrı olarak satılan koruma kılıflarının bulunduğunu da hatırlatmamız  gerekiyor. Yani kamerada suya dayanıklılık gibi bir mod olmasa bile koruma kılıfı sayesinde suyun altında da rahatlıkla çalıştırabiliyorsunuz.

Eğer bu video ile ilgili kafanıza takılan herhangi bir soru işareti varsa alt kısımdan bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.