Teknoloji TV

Titreyen kulaklık yapmışlar: Rampage Viper

Yakın zamanda ofisimize gelen ve test etme şansı yakaladığımız Rampage Viper hakkında edindiğimiz tecrübeleri sizler için paylaştık. İşte yeni modelin fiyatı ve özellikleri.

Titreyen kulaklık yapmışlar: Rampage Viper

Son zamanlarda oyuncu ekipmanlarına olan ilgi bir hayli artmış durumda. Özellikle dolar kurunun düşmesinden sonra, genellikle uygun fiyatlı oyuncu ekipmanları tercih ediliyor. Rampage ise, genellikle uygun fiyatlı oyuncu ekipmanları ile beğenilen bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Yakın zamanda ofisimize gelen ve test etme şansı bulduğumuz Rampage Viper modeli hakkında deneyimlerimizi bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. İşte Rampage’in, titreşim özelliği ile ön plana çıkan oyuncu kulaklığı Rampage Viper modelinin fiyatı ve özellikleri.

Titreyen Kulaklık Yapmışlar: Rampage Viper İncelemesi!

Kulaklığın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, diğer Rampage modellerine benzer bir tasarım anlayışının hâkim olduğunu görmekteyiz. Ayrıca cihazın kulak kısmında, yalnızca ‘’kırmızı’’ led bulunuyor. Rampage logosunun ön plana çıktığı kulak kısımlarındaki ledin rengi ise değiştirilemiyor. Ayrıca cihazın mikrofon tarafında da yine kırmızı led bulunuyor. Kulaklığın kumandasında bulunan tul sayesinde açılıp kapatılabilen mikrofonun ledi, mikrofon kapalı olduğunda kapanıyor.

Cihazın mikrofon açıp kapatmaya yarayan tuşunun yanında ise, söz konusu modeli rakiplerinden ayıracak en temel özelliği karşımıza çıkıyor. Mikrofon tuşunun yanında bulunan ‘’Titreşim’’ tuşu ile kulaklıkla bulunan titreşim özelliği aktif hale getiriliyor. Eğer kulaklığı kullandığınız esnada Bass sesleri hâkim ise kulaklıklarınız titriyor. Özellikle savaş odaklı oyunlarda bu özelliğin, oyundan alınacak hazzı maksimuma çıkartma konusunda yardımcı olabileceğini de belirtelim.

Genel olarak uzun kullanımda dahi rahatsız etmeyen pedlere sahip olan kulaklık, konfor açısından herhangi bir sorun yaşatmıyor. Fiyatına baktığımızda ise, farklı sitelere bağlı olarak 650-700 TL arasında değişkenlik gösterdiğini görmekteyiz. Genel olarak benzer özelliklere sahip modellerin fiyatlarına baktığımızda, 650 TL’den biraz daha uygun fiyata sahip modellerin de olduğunu görmekteyiz. Bu yüzden eğer titreşimli bir oyuncu kulaklığı arıyorsanız, farklı modellere de bakmanızda, veya Rampage Viper modelinin indirime girmesini beklemenizde fayda var.Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Kemal
Bu model sn~rw1 in tıpatıp aynısı abi aradaki fark nedir
Cevapla
Kaan Yılmaz
Rampage sn rw1 modeli bu yıllar yıllar önce çıkmıştı bende var 5 yıldan fazla oldu alalı ismini viper yapıp 650tlye piyasaya sürmüşler
Cevapla
Gökay
20 Sene Önce Vardı (:
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.