Teknoloji TV

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #3 (video)

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış programımızın üçüncü bölümünde haftanın teknoloji gündemini değerlendiriyoruz.

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #3 (video)

Her hafta olduğu gibi bu hafta da teknoloji gündemini Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış programında değerlendiriyoruz. Haftanın teknoloji gündemini değerlendirdiğimiz programda

Apple ile Kia işbirliği, LG WING cep telefonunun Türkiye'de satışa sunulması, PlayStation 5 Dijital Sürüm Türkiye fiyatının belli olması, Turkcell Pasaj e-ticaret platformu, Boston Dynamics'in Spot Enterprise robotu ve Instagram'ın silinen hikayeleri geri getirecek yeni bir özelliği kullanıma sunması ile ilgili gelişmeler haftaya damgasını vurdu.

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #3 (video)

Hem Türkiye hem dünyada birçok teknolojik gelişmenin yaşandığı bu hafta, teknoloji gündemi de yoğundu. Haftanın önemli olaylarını bu videomuzda sizler için değerlendirdik.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, tüketici elektroniği alanında hızla büyüyen e-ticaret pazarında Turkcell Pasaj ile yerini aldı. Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir tedarikçileriyle iş birliği yaparak oluşturulan alışveriş platformu Aralık 2020’de açıldı. Turkcell Pasaj platformuna http://bit.ly/39XQlFf adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.