Teknoloji TV

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #2 (video)

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış programımızın ikinci bölümünde haftanın teknoloji gündemini değerlendiriyoruz.

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #2 (video)

Her hafta olduğu gibi bu hafta da teknoloji gündemini Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış programında değerlendiriyoruz. Bu hafta teknoloji gündemi yine çok yoğun gelişmelere sahne oldu. Getir'in Londra'da hizmet vermeye başlaması, 2500 dolarlık Sony Experia Pro cep telefonu, Teknolojioku ekibine kattığımız yeni editörümüz ve PayCell ile ilgili yeni gelişmeler haftaya damgasını vurdu.

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #2 (video)

Hem Türkiye hem dünyada birçok teknolojik gelişmenin yaşandığı bu hafta, teknoloji gündemi de yoğundu. Haftanın önemli olaylarını bu videomuzda sizler için değerlendirdik. 

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Paycell, tüm müşterilerine bir telefon numarasıyla anında farklı ödeme yöntemleri sunan Türkiye’nin en kapsayıcı ödeme platformudur. Platform tüm operatörlere açık olarak kullanılabiliyor. 

Paycell’i indirmek için http://bit.ly/3tCgDVo adresini kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.