Teknoloji TV

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #6 (video)

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış programımızın altıncı bölümünde haftanın teknoloji gündemini değerlendiriyoruz.


Her hafta olduğu gibi bu hafta da teknoloji gündemini Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış programında değerlendiriyoruz. Haftanın teknoloji gündemini değerlendirdiğimiz programda yoğun bir gündem bizleri bekliyor.

Bu haftanın gündeminde Bitcoin ve kripto para sektöründeki dalgalanmalar, Türkiye'deki 5G için açıklanan yol haritası, Turkcell lifebox bulut depolama hizmeti,
Huawei Mate X2 katlanabilir cep telefonu, Dacia Sandero Stepway otomobilin teste gelmesi, konsol fiyatlarındaki düşüşün devam etmesi, Paycell ile kripto para alım-satımının başlaması ve HyperX markası el değiştirmesi gibi konular yer alıyor.

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #6 (video)


Hem Türkiye hem dünyada birçok teknolojik gelişmenin yaşandığı bu hafta, teknoloji gündemi de yoğundu. Haftanın önemli olaylarını bu videomuzda sizler için değerlendirdik.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu sayfanın altında yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Lifebox ile ilgili detaylı bilgileri http://bit.ly/3qZ7mVE adresinde görebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.