Teknoloji TV

Türkiye sosyal medyaya yargı dağıttı | Teknolojioku-Yorum #38

Haftanın teknoloji gündemini değerlendirdiğimiz Teknolojioku-Yorum programının 38. bölümü ile karşınızdayız.

Türkiye sosyal medyaya yargı dağıttı | Teknolojioku-Yorum #38

Bu bölümde yeni yürürlüğe giren sosyal medya yasasına uymak istemeyen platformlara verilen 30'ar milyonluk cezayı, ertelenen İYS sistemini ve Red Dead Redemption 2 Online oyununu ele alıyoruz.

Türkiye sosyal medyaya yargı dağıttı | Teknolojioku-Yorum #38

Türkiye sosyal medya platformlarına ikinci cezayı da kesti. Eğer temsilcilikler açılmazsa sırada çok daha ağır cezalar var. Öyle ya da böyle sosyal medya platformlarının ülkemizde temsilcilik açmaları zorunlu hale gelmiş durumda. Eğer temsilcilikler açılmazsa Türkiye'de sosyal medya platformları kullanılmaz hale gelebilir.

Programın önceki bölümlerini YouTube kanalımızdaki oynatma listesinde izleyebilirsiniz. YouTube kanalımızda yayınladığımız Teknolojioku-Yorum programının 38. bölümünü de aşağıda izleyebilirsiniz:

Haftanın gündemi ile ilgili sorularınızı bu videonun altında ya da aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Hasan bln
Resmi not 9 pro süper telefon çok iyyi çıkarmışlar süper ful özellikli dayanıklı kaliteli p
Cevapla
💎G@kko💎
Sonuna kadar bu kararların ve devletimin arkasındayım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.