Teknoloji TV

TWS kulaklıkların öne çıkan 5 özelliği!

Bu videomuzda son yıllarda hayatımıza giren ve birçok alanda karşımıza çıkan TWS yani kablosuz stereo kulaklıkların öne çıkan beş özelliğini anlatıyoruz.

TWS kulaklıkların öne çıkan 5 özelliği!

Kulaklık kullanımı pandemi ve benzer alışkanlıklar yüzünden son yıllarda oldukça arttı. Birçok marka da bu alana yatırım yaptığı için seçenek sayısında da artış oldu.  Kategori olarak TWS yani True Wirelles Stereo olarak bilinen kablosuz Bluetooth kulaklıklar ise en fazla kullandığımız türlerden biri haline geldi. Biz de bu videomuzda TWS türündeki kulaklıkların öne çıkan 5 özelliğini anlatıyoruz.  

Birçok markanın farklı modelleriyle karşımıza çıktığı bu alanda ucuzundan pahalısına kadar onlarca farklı seçenekte kulaklık bulunuyor.

Bazılarında ANC yani gürültü engelleme özelliği bulunurken bazılarının kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Özellikle görüntülü ve sesli görüşmelerin vazgeçilmez ürünleri haline gelen TWS kulaklıkları sadece telefon değil tablet ve bilgisayar gibi cihazlarla da uyumlu olarak kullanabiliyoruz.

Bu kulaklıkların öne çıkan özelliklerini bu videomuzda sizlerle paylaşıyoruz. İşte Teknolojioku YouTube kanalında yayınlanan videomuz: 


Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.