Vampire: The Masquerade - Bloodhunt | Oyun Canavarı #56

Oyun Canavarı programımızın yeni bölümünde Vampire: The Masquerade - Bloodhunt oyununu oynadık. İşte oyunla ilgili görüşlerimiz.

Vampire: The Masquerade - Bloodhunt | Oyun Canavarı #56

Monster Notebook desteği ile hazırladığımız Oyun Canavarı programımızın 56. bölümünde Vampire: The Masquerade - Bloodhunt oyununu inceliyoruz. Halen geliştirme aşamasında bir oyun olan Bloodhunt Battle Royale olarak bilinen ve onlarca oyunun birbiri ile mücadele ettiği türünde bir oyun. Orijinal Bloodhunt oyunundan esintiler içeren oyunun halen geliştirme aşamasında olduğunu ve 7 Eylül itibariyle herkese kullanıma açıldığını belirtelim. Bazı eksiklikleri olan oyun bu geliştirme süresinde oynanarak daha güzel bir noktaya gelecek.

Oyunun tamamen ücretsiz olduğunu belirtelim. Daha önce Alfa sürecinde olan oyunla ilgili kısa bir bölüm oynayıp görüşlerimizi aktardık. Oyunun +18 olduğunu ve yaş sınırı ile geldiğini de söylemek isteriz. Daha fazla detayı merak edenler oyunu Steam üzerinden indirerek oynayabilirler.

Oyun Canavarı programımızın tüm bölümlerini aşağıdaki buradaki linkten izleyebilirsiniz. 

Vampire: The Masquerade - Bloodhunt oyunu ile ilgili görüşlerimizi YouTube kanalımızda yayınlanan aşağıdaki videoda ulaşabilirsiniz:

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.