Teknoloji TV

Xiaomi Redmi Note 10 Türkiye fiyatı belli oldu! İşte ilk sıcak temas!

Xiaomi merakla beklenen yeni Redmi modellerini ülkemizde satışa sunuyor. İşte Xiaomi Redmi Note 10 Türkiye fiyatı ve kutu açılış videosu!

Xiaomi Redmi Note 10 Türkiye fiyatı belli oldu! İşte ilk sıcak temas!

Xiaomi Redmi Note 10 serisini sonunda ülkemize getirdi. Hali hazırda ülkemizdeki en çok satan serilerden birisi de Redmi Note diyebiliriz. Özellikle Redmi Note 8 ve 9 serileri hayli başarılı bir çizgi yakalamıştı.

Geçtiğimiz yıl satışa çıkan Redmi Note 9 serisi ciddi anlamda bir başarı elde etmişti. Hatta bu serinin diğer Xiaomi modellerinden fazla sattığını da söyleyebiliriz. 

Peki aynı başarı Redmi Note 10'da da gelecek mi? Bugün sizlerle Redmi Note 10'un kutu açılış videosunu paylaşıyoruz. Dilerseniz telefonun fiyatına, özelliklerine ve diğer detaylarına aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 10 Türkiye fiyatı belli oldu! İşte ilk sıcak temas!

Şimdi gelelim değerlendirmemize. Dürüst olalım bu fiyatlarda vergilerin payı çok çok yüksek. Bunu Redmi Note 10'un kaçak fiyatlarına bakarak bile anlamamız mümkün. Redmi Note 10'u Türkiye'ye illegal yollarla getirenler 128GB'lık versiyon için 2000 TL talep ediyorlar. Elbette bu telefonda pasaport kaydı vs. söz konusu değil.

İçerisine faklı bir cihazın imei numarası atılarak satışı gerçekleştiriliyor. Bu da bizim asla tasvip ettiğimiz bir durum değil. 

Bunu sizlerle paylaşmamızın temel nedeni ülkemizdeki vergilerin ne denli yüksek olduğunu görmeniz. 64GB'lık Redmi Note 10'un 3000 TL'ye satıldığı yerde 128GB'lık kaçak versiyon 2000 TL'ye satılıyor. Söz sizin.

Yorumlar
Halil Şen
Olaya da şöyle bakmak lazım bizim evde kullanılmayan 2 akkılı telefon var zamanında aldık eskidi yenilerini aldık şimdi biz dışarıdan note 10 1800 tl ye tedarik edip imei de bizim kullanmadığımız tele atsak ne olur hiç bir hak kaybı yanlış olmaz,Zaten note 10 2700 Tl ye çıkmalıydı max istediğiniz kadar vergi ekleyin 3 üstüne çıkaramazsınız çünkü telefon poco x3 den ucuz yurt dışında zaten resmi 2 yıl garantili poco 3000-2900 arası satılıyor siz burada bunu dile getirin Xiaomi CEO su buradaki durumu görse bütün şirket çalışanlarını kovar yenisi alır aynı lafı m3 çıkınca da söyledim yahu telefon 110 mu 100 euro bişey bu sal"klar 1700 tl ye çıkarmış üzücü bilmeyeni söz sahibi yapan firmalar
Cevapla
Fahir koklü
👍👍
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.