Teknoloji TV

Xiaomi telefonları kablosuz ağ genişleticisi olarak kullanın!

Bu videomuzda Xiaomi marka cep telefonlarını kablosuz ağ genişleticisi olarak kullanmanın yöntemini anlatıyoruz.

Xiaomi telefonları kablosuz ağ genişleticisi olarak kullanın!

Bulunduğumuz yerlerde internetin çekmemesi önemli sorunlardan biridir. Bu sorunu farklı şekillerde çözebiliyor olsak da elimizdeki bir telefonla internet kapsama alanını artırmak ani gelişen ihtiyaçların giderilmesi açısından önemli bir gelişme olacaktır. 

Elbette bu tarz bir işlem için uzun vadede telefon kullanmak mantıklı olmasa da geçici bir çözüm için bu tarz bir yöntem denenebilir. Teknolojioku YouTube kanalında yayınladığımız videomuzda sizlere bu yöntemin nasıl kullanılabileceğini anlatıyoruz.  

Xiaomi telefonlarda bulunan erişim noktası özelliği ile bulunduğunuz yerdeki kablosuz internetin kapsama alanını telefon üzerinden genişletmeniz mümkün hale geliyor.  

Bu yöntem sayesinde bulunduğunuz yerde çekmeyen bir internet varsa ağınızı telefonunuz üzerinden genişletebiliyorsunuz. Elbette bu işlemin telefonun pilini kullandığını ve bu yüzden pilin normalden daha hızlı biteceğini unutmamanız gerekiyor. 

Teknolojioku YouTube kanalında yayınlanan videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz: 


Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Lev
E erişim noktası cihazlarında harici isim cıkıyor. Bu uygulama da da cıkıyor mu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.