Yeni nesil telefonlar böyle görünecek: Galaxy Z Flip 4 inceleme

Samsung Galaxy Z Flip 4 modelini sizler için derinlemesine inceledik. İşte MediaMarkt mağazasında deneyimleme fırsatı bulduğumuz Samsung'un yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonunun sunduğu özellikler.

Yeni nesil telefonlar böyle görünecek: Galaxy Z Flip 4 inceleme

Son zamanlarda akıllı telefon formlarının bir hayli değiştiğini biliyoruz. Samsung ise katlanabilir akıllı telefon konusunda piyasanın başını çeken markalar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen Samsung'un UnPacked etkinliğinde Samsung'un yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonları tanıtılmıştı. Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 modellerinin ikisinin de ilgi gören modeller arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Fakat Z Flip 4 modeli, özellikle kompakt tasarımı ve sunduğu avantajlar konusunda, daha çok ilgi gördü. Biz de sizler için Samsung Galaxy Z Flip 4 modelini inceledik. İşte videomuz.

Yeni nesil telefonlar böyle görünecek: Galaxy Z Flip 4 inceleme

MediaMarkt Marmara Forum şubesinde sizler için Galxy Z Flip 4 modelini deneyimleme fırsatı bulduk. MediaMarkt çalışanları tarafından söz konusu modelin teknik özellikleri, tasarım detayları ve sunduğu avantajlar konusunda da bilgi edindik. Genel olarak Z Flip 4 modelini değerlendirdiğimizde, sunduğu artıları 3 ana başlıkta toplayabiliriz.

Yeni nesil telefonlar böyle görünecek: Galaxy Z Flip 4 inceleme - Resim : 1

  • Katlanabilir ekran
  • Kullanışlı ikinci ekran
  • Kompakt tasarım

z flip 4

Özellikle alışılagelmişin dışında bir akıllı telefon kullanmak isteyenler için tercih edilebilir bir model olduğunu söyleyebiliriz. Serinin önceki modelleri de kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyordu. Yeni model ile birlikte, son bulan kat izi ve menteşe boşluğu gibi sorunlar, Z Flip 4 modelinin piyasanın en iyi katlanabilir telefonu olarak görülmesindeki en temel etkenlerden biri olmuş. Bu yüzden Samsung'un, yeni modelinde diğer Z Flip serisi modellerinden daha başarılı bir iş çıkarttığını, hem donanım hem de kullanılabilirlik tarafında kullanıcılar tarafından tam not alan bir model ürettiğini söyleyebiliriz. Siz de MediaMarkt mağazalarını ziyaret ederek, Galaxy Z Flip 4 modelini deneyimleyebilir, MediaMarkt çalışanlarından söz konusu model hakkında bilgi alabilirsiniz.