Teknoloji TV

Yeri göğü inleten ufaklık! Huawei Sound inceleme

Huawei'nin ufak boyutuna rağmen muazzam bir ses performansına sahip olan hoparlörünü inceliyoruz. İşte Huawei Sound.


Son dönemde ev hoparlörlerine olan ilgi arttı. Bu cihazların bazıları "akıllı" olarak tanımlansa da bazılarının işlevi kablolu ya da kablosuz bağlantı ile gönderdiğiniz sesleri çalmaktan ibaret oluyor.

İşte bugün inceleyeceğimiz Huawei Sound modeli de tam olarak böyle bir hoparlör. Yani akıllı değil. Zaten fiyatı da buna göre şekillendirilmiş. Gerçi bu boyutta bir hoparlör için 2500 TL vermek ne derece mantıklı bunu da tartışabiliriz. Çünkü bu fiyat seviyelerine alınabilecek pek çok hoparlör modeli bulunuyor.

Peki Huawei Sound bizlere neler sunuyor? Bu sorunun cevabını zaten videoda bulacaksınız. Açıkçası boyuna baktığımızda Sound'ın hayli muazzam bir kaliteye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yani boyu ile orantılı düşündüğümüzde beklentilerinizi tamamen karşılıyor.

Yeri göğü inleten ufaklık! Huawei Sound inceleme

Fakat iş fiyat / performansa döndüğünde kafanızda bazı soru işaretleri oluşabilir. Ayrıca ürünün Huawei haricindeki telefonlarla çalışırken çıkardığı sorunlar da zaman zaman canınızı sıkabiliyor.

Eğer Huawei marka bir telefonunuz varsa, Sound'u sıkıntı çıkmadan kullanabilirsiniz. Lakin farklı bir telefon kullanıyorsanız, zaman zaman hoparlörü telefonunuza tekrardan tanıtmanız gerekebilir. Bu da sizi zamanla cihazdan soğutan bir etken. Yine de piyasadaki rakiplerine baktığımızda Huawei Sound farklı bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

Yorumlarınız bizim için önemli. Her türlü yorumu titizlikle okuyor ve değerlendiriyoruz.

Destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz. Kanalımıza hızlı bir şekilde abone olmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

Abone olmak için tıklayın

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.