Teknoloji TV

Mehmet Kaan genç oyuncular için kulaklık inceliyor!

Genç editörümüz Mehmet Kaan, yeni kulaklıkları test etmeye devam ediyor. İnceleme konuğu ise renkli bir model olan GM039.


Mehmet Kaan bu 5 kulaklıktan en beğendiği GM039 modelini test etti. İlk olarak müzik performansını test ettiği modelde daha sonrasında ise Krunker oyunu ile testini gerçekleştirdi.

Mehmet Kaan genç oyuncular için kulaklık inceliyor!

Genel olarak kulaklığın oyun hissiyatının yeterli derece olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca oynanan oyunlarda adım sesini duymak oldukça mümkün. Stereo özelliği sayesinde oyun içerisinde duyulan rakiplerin yerlerinin de kolaylıkla anlaşıldığını belirtelim. Bu kulaklıkların genç kardeşlerimiz için bir hayli kullanılabilir olduğunu söyleyebiliriz. 

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu sayfanın altında yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.