Motorola Moto X50 Ultra Soft Peach Limited Edition piyasaya sürüldü

Motorola, sınırlı sayıda üretilen moto X50 Ultra Soft Peach modelini piyasaya sürdü. Bu özel seri, özellikle koleksiyon meraklılarının ilgisini çekecek.

Motorola Moto X50 Ultra Soft Peach Limited Edition piyasaya sürüldü

Motorola, moto X50 Ultra modelinin Soft Peach Limited Edition adlı özel bir renk seçeneğini tanıttı. Bu yeni versiyon, geçtiğimiz ay piyasaya sürülen moto X50 Ultra'nın sadece yeni bir renk varyantı olarak öne çıkıyor.

Moto X50 Ultra, Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 işlemcisi ve Lenovo Xiaotian AI kişisel asistanı ile güçlendirilmiş bir AI telefon. Telefon, 144Hz yenileme hızına ve 2712 x 1220 piksel çözünürlüğe sahip 6.7 inç LTPS OLED ekranla donatılmış. Cihazın RAM/depolama yapılandırması 16GB/1TB olarak belirlenmiş.

Soft Peach Limited Edition, etkileyici bir kamera kurulumuna sahip: 50MP ön kamera, 50MP ultra geniş ana kamera, 50MP JN1 ultra geniş açılı kamera ve 64MP 3x periskop telefoto kamera ile 100x zoom yeteneği. Ayrıca, AI adaptif titreşim önleme görüntü sabitleme teknolojisi de mevcut. Telefon, 125W kablolu ve 50W kablosuz şarj destekli 4500mAh batarya ile donatılmış. Cihaz, USB 3.1 Gen 2 arayüzü ve Wi-Fi 7 bağlantısını destekliyor.

Moto X50 Ultra'nın metal orta çerçevesi ve 8.5mm kalınlığında, 197g ağırlığında sağlam bir ahşap/cam gövdesi bulunuyor. IP68 toz ve su direnci sertifikasına sahip olan bu model, şimdi Soft Peach Limited Edition olarak satışa sunulmuş durumda. Modelin genel yapılandırması, aynı serideki diğer modellerle aynıdır. AI asistanı sohbetler, doğal semantik soru-cevap, belge çevirisi, özetleme ve AI aramaları gibi özellikleri destekliyor.

Moto X50 Ultra Soft Peach Limited Edition, şu anda sadece 16GB/1TB yapılandırmasıyla 649 dolar fiyatla satışta. Cihaz, JD.com ve diğer mağazalardan satın alınabiliyor.