Yazılım

Adobe Photoshop CS6 Beta çıktı! Hemen İndir!

Adobe'nin yeni ürünü Photoshop CS6 Beta yayımlandı, indirme adresi ve dahası için detaylara bakınız...


Bütün Dünya'da milyonlarca kullanıcısı olan Adobe firmasının tasarım çözümleri için ürettiği Photoshop yazılımının  yeni serisi CS6 Beta yayımlandı, indirme bağlantıları ve dahası haberimizin devamında...

Geçtiğimiz haftalarda Adobe'nin yeni Photoshop çıkaracağı internette dolaşıyordu, bütün bunların üstüne yeni Photoshop'un gelmesi pek gecikmedi. CS6 Beta bir takım yeniliklerle birlikte Adobe'nin resmi sitesinde yayımlandı.

1332414045_11.jpg

Adobe'nin milyonlarca kullanıcısı olan Photoshop serisinin yeni sürümünde şüphesiz karşımıza çıkan en büyük özelliklerden birisi de 3D fotoğraflarla oynama özelliği. Bu özelliğin adı Extended Edition olarak karşımıza çıkıyor. CS6'dan ayrı şekilde kullanıcılar için satılan bu özellik Beta kullanıcıları için de satışa sunuldu bile.

Extended Edition özelliği olarak karşımıza çıkan 3D resimlerle oynama özelliği bu videoda bizler için tanıtılıyor:Yeni CS6'nın özellikleri arasında göze çarpan diğer bir özellik ise Patch arasında yapılabileceklerin çok çok gelişmiş bir düzeye çıkması olarak belirtiliyor. Buna ek olarak ise CS6'da performansın üst düzeye çıkmasını sağlayacak Mercury Graphics Engine grafik arama motoru karşımıza çıkıyor. Bu eşsiz deneyimi hemen yaşamak isterseniz, ücretsiz bir şekilde yeni Photoshop CS6'nın indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Windows:  Adobe Photoshop CS6 Beta (1.71 GB)
MAC        :
Adobe Photoshop CS6 Beta(984 MB)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.