Yazılım

Adobe Photoshop CS6 tanıtılıyor!

Adobe, tanıtım gününe özel bir etkinlik düzenleyecek.

Adobe Photoshop CS6 tanıtılıyor!

Adobe'nin uzun zamandır beklenen yeni ürün tanıtımı nihayet gerçekleşiyor. Geçtiğimiz günlerde Adobe Photoshop CS6'nın Beta sürümünü yayınlamıştı. Adobe 23 Nisan'da Creative Suite ailesinin tüm ürünlerinin tanıtımını yapacak.

1334661638_cs6.jpg

23 Nisan Pazartesi sabah saat 10'da Amerika'da yeni ürünün tanıtımı gerçekleştirilecek. Adobe, tanıtım gününe özel bir etkinlik düzenleyecek. Adobe'nin, Bulut servisi Cloud'u sürpriz olarak açıklayacağı düşünülen etkinlikte, yeni ürünlerin demoları ve yeni özelliklerin tanıtılacak.

Adobe, daha önceki sürümleride Cloud'tan beklediği ilgiyi görememişti. Bu sefer Creative Cloud ile oldukça iddialı geliyor. Lansmana Creative Suite 6 and Creative Cloud Launch Event Set for April 23. Adının verilmesi bu iddiayı doğruluyor nitelikte.

Photoshop CS6'nın Beta sürümü oldukça beğenilmişti.  Diğer tarafta Adobe programları(Illustrator, InDesign, Dreamweaver, After Effects, Premiere Pro)Sneak Peak adlı tanıtım videoları da gelmeye devam ediyor. Son olarak artık Illustrator'de Stroke'a doğrudan Gradient renkler ekleyebileceğimiz Illustrator'un Gradient Strokes özelliği tanıtıldı. Stroke'u Outline Stroke'a çevirmeden bu özellik daha önce kullanılamıyordu.

Adobe'nin ürün paketi 5'ten 4'e indi ve artık Design Premium ve Web Premium tek bir paket içinde.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.