Yazılım

Windows pencerenize yeni özellikler ekleyin!

Bu araç sayesinde Windows pencerelerinize yepyeni özellikler eklenecek!

Windows pencerenize yeni özellikler ekleyin!

Bu haberimizde size ufak ama oldukça etkili bir yazılımdan bahsedeceğiz, yazılımın faydasına gelecek olursak, yazılım sayesinde Windows'ta pencerelerinize yepyeni butonlar ekliyor. Birden fazla özellik sunan bu araç oldukça kullanışlı ve pratik çözümler getiriyor.

eXtra Buttons adındaki bu yazılım isteğe bağlı olarak pencerelerinize 12 adet farklı görevdeki butonlar ekleyebiliyor. Bu görev simgeleri klasörün sağ üst köşesinde yer alan 3 sabit simgenin yanına ekleniyor.

1334586044_use.jpg

Bu işlevleri biraz daha yakından tanıyacak olursak: "Her zaman üstte, arkaya gönder, pencereyi kopyala, küçült (başlık çubuğu görünecek şekilde), saydamlık, sistem çubuğuna küçült, sistem çubuğu menüsüne küçült, başka monitöre taşı, arkasına tıklayabilme, tam ekran, yer imleri." gibi imkanlar sunuyor. Her düğmeye özel bir kısayol atamak da mümkün, ayrıca görünmesini istemediğiniz uygulamalar için bunu iptal edebilme imkanı da sunuyor.

Yazılımı indirmek için tıklayın: http://www.xtrabuttons.com/

Yorumlar
Misafir
Teşekkürler Eklenti Çok güzel Böyle birsey arıyordum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.