Yazılım

Ads by info reklamları nasıl temizlenir?

Ads by info  nedir? Ads by info reklamları nasıl kaldırılır? (Çözüldü)


Ads by info nedir?

Ads by info virüs değildir. Ads by info bir tür adware yani reklam yazılımıdır. Ads by info bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz bir ücretsiz program veya oyun ile yüklenir.

Ads by info  virüsler gibi sistemi bozmak gayesinde değildir. Ads by info virüsler gibi çoğalmaz başka bilgisayarlara bulaşmaz. Fakat Ads by info  virüsler gibi bellekte aktif kalır ve sistem kaynaklarını tüketir. Bu da bilgisayarınızın yavaşlaması anlamına gelir.

Ads by info reklamları nasıl kaldırılır?

Ads by info ile ilişkili programı tespit etme ve kaldırma yöntemi

●Bu adım Windows 7 üzerinden anlatılmıştır. Windows 8 'de Başlangıç Ekranına doğrudan Denetim Masası yazarak denetim masasını bulabilirsiniz.

●Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini, Denetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

●Yüklü programlarda: HD-V2.1, InfoHD-V2.1, Cinema Plus HD, cinema plus.2, Info ads,SuperFish, Price Chopper, Video-media-player-Air, Cinema-Plus-1.2, Supra Savings, HD-Total-Plus, BlockAndSurf, Safe Saver, SupTab, Plus-HD 1.3, BetterSurf,Savings Bull,  programlarından biri varsa sağ tuşla tıklayın ve ardından kaldırı tıklayın.

Sizde yüklü reklam yazılımı farklı olabilir. Ne olduğunu bilmediğiniz programları kaldırın. Ayrıca cihazınızı güçlü bir antivirüs programı ile taratın. Bunun için Adwcleaner, Emsisoft anti-malware ve Malwarebytes anti-malware adlı antivirüs programları zararlı yazılımlar için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.