Yazılım

Android ve iOS için Office uygulaması geliyor!

Bir kaynak, Office uygulaması kullanan yazılımın iPad ve Android tabletleri için geleceğini iddia ediyor

Android ve iOS için Office uygulaması geliyor!

Microsoft'un, bu sonbaharda, Windows 8, Office 15, Internet Explorer 10 ve diğer yeni ürünlerini tanıtacağı tahmin ediliyor. Microsoft, mobil platformda daha aktif olabilmek için çarpıcı çalışmalar yapabilir. Bazı kaynaklara göre; yazılım devinin popüler programı Office'in Android ve iOS versiyonları Kasım'da yayınlayacak.

1337892716_thedailyleak.jpg

BGR'ın kaynağı, bir Office uygulaması kullanan yazılımın iPad ve Android tabletleri için geleceğini iddia ediyor ama yükleme ekranında "Office for iOS" yazdığı için akıllı telefonlar ve diğer cihazlarda da kullanılabileceği düşünülüyor.

Microsoft'un ilk yayınladığı Windows 8'in Tüketici ön incelemesinde ki metro arayüzüne benzeyen mobil Office'in cihazlarımızın işlevselliğini arttıracağı iddia ediliyor.

Android için çıkacak bir Office uygulaması eminiz ki birçok kullanıcının görmeyi hayal ettiği bir uygulama olurdu. Böyle bir uygulamanın hangi ortamlarda fayda sağlayacağını bilemiyoruz ama umarız Microsoft, böyle bir hamle yapar.

Söylentilere göre Microsoft, yıllardır geliştirdiği döküman programını kendi işletim sistemi ile sınırlayabilir. Tablet desteğine sahip ilk işletim sistemi sürümü Windows 8 için özel olarak sunulan bir Office hizmeti Microsoft'un yeniden doğuşunu hızlandırmak için kullanılabilir. Tabi ki bu haberler söylentilerden ibaret.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.