Yazılım

Android'i Mac bilgisayarınızda çalıştırın!

Bu uygulama ile Mac bilgisayarda Android'i çalıştırabilirsiniz.


Android için geliştirilmiş oyunları ve uygulamaları MAC OS yüklü bilgisayarınızda çalıştırabilmeniz mümkün. Google'ın işletim sistemi Android, iOS ile birlikte üçüncü şahıs içerikler konusunda en zengin mobil platformlardan birisi.  Android için Google Play Store'da sayısı 600.000'i aşmış dev uygulama hazinesi bulunuyor.


Windows'ta bu tür uygulama ve oyunları çalıştırmak için geliştirilmiş BlueStacks isimli uygulamayı büyük çoğunluk mutlaka duymuştur. BlueStacks'in popülerliği her geçen gün artıyor. Geliştiricileri şimdi de Mac OS platformunda bu uygulamayı kullanmış. Bir süredir konuşulan BlueStacks'in MacOS uygulaması ücretsiz olarak indirilebiliyor.

1341170293_bluestacksmachaber1.jpg

Sadece 17 adet uygulama desteklenen alpha sürümü şimdilik indirilmeye açık ilk oluyor. Söylenenlere göre kısa bir süre içinde bu sayı hızla artacak. BlueStacks'in Mac sürümü, an itibariyle Evernote, Creative Mobile, HandyGames, Pulse gibi geliştiricilerin desteği ile büyüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.