Yazılım

Apple iOS 13 Beta 8'i yayınladı!

Apple merakla beklenen işletim sisteminin en son sürümü iOS 13 Beta 8'i yayınladı.


Apple, bir süredir gelecek nesil iPhone modellerinin güncel işletim sistemi olacak iOS 13’ün yamalarını geliştiriciler için yayınlıyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan 7. betadan sonra Apple, bugün iOS 13’ün geliştiriciler için olan 8. betasını da kullanıma sundu. Güncelleme, pek çok hata düzeltmesini de barındırıyor.

Apple iOS 13 Beta 8'i yayınladı!

Webtekno'nun haberine göre; 8. beta, iOS 13’ün 7. betasını kullanıyorsanız son hataların da giderilmesiyle birlikte 100 MB civarında bir boyuta sahip olarak geliyor.

Apple'ın bu sürümle ilgili resmi güncelleme notlarını henüz yayınlamamasına rağmen güncellemenin ana güncellemeyi istikrarlı hâle getirmek ve hata gidermek için yayınlandığını söylemek mümkün. Yani bu güncelleme, yeniliklerden çok hataları düzeltmeye ve sistemi stabil hâle getirmeye odaklanıyor.

Ayrıca MacOS Catalina beta 6 ve tvOS 13 beta 7 için henüz bir güncelleme yayınlamayan Apple, iOS 13’ün 8. betasında gelen hata gidermeleri ile birlikte neredeyse yolun sonuna geldi diyebiliriz. Muhtemelen bu beta, ya sonuncu ya da sondan önceki birkaç betadan biri olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.