Yazılım

Artık Outlook üzerinden videolu görüşme mümkün

Outlook.com üzerinden Skype görüşmesi yapma özelliği geliyor.

Artık Outlook üzerinden videolu görüşme mümkün

Hotmail'in ardından Outlook.com hizmetini kullanıcılarına sunan Microsoft, bu alanda çalışmalarını hızla sürdürüyor. En yeni çalışmalarından biri de, Outlook.com üzerinden Skype görüşmesi yapma özelliği oldu.

Outlook.com, geçtiğimiz yıl kullanıcılara Hotmail'den geçiş yapmaya başladıktan sonra 6 ayda 60 milyon kullanıcı sayısına ulaştı. Bu rakam dünyanın en hızlı büyüyen e-posta servislerinden biri ünvanını almasına neden oldu.

1367343470_4274skypechat550x309jpg-550x01367325599.jpg

Microsoft yeni çalışmasında Outlook.com için doğrudan tarayıcı üzerinden Skype görüşmesi yapılabilme özelliğini açıkladı. Bildiğiniz gibi dev yazılım şirketi MSN'ı kaldırıp yerine Skype'ı koymak için çalışıyor. Skype'ı Messenger'dan daha özellikli yapmak için çalışmalarda bulunuyor.

Office'in resmi blogundan yapılan açıklamada bundan sonra Skype kişilerinin de kişi listesinde yer alacağı ve bir e-posta aldığınız zaman kolaylıkla tek bir tıklama ile e-postayı gönderen kişiyi arayabileceğiniz açıklandı.

Yorumlar
spy
gmailde uzun zamandır var hatta telefonla görüşme bile yapılabiliyor kontur satın alındığında
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.