Yazılım

Google PageRank Mayıs 2013 güncellemesi geliyor

Herkesin ilgi ile takip ettiği Pagerank güncellemesine çok az bir zaman kaldı.

Google PageRank Mayıs 2013 güncellemesi geliyor

Sitenizin internet üzerinden para kazanma yöntemlerinin başında gelen Google adsense ve diğer bütün gelirlerinizi sürekli olarak etkileyen İster webmaster olsun ister site sahibi ya da meraklısı olsun herkesin ilgi ile takip ettiği PageRank değerlendirmesine az kaldı.

Diğer ülkelerin webmaster forumları bir kaç gün önce mayıs ayı içerisinde Google pagerank güncellemesi olacağını duyurmuşlardı. Ama tam olarak o tarihte olacağı ise henüz netleşmiş değil. Gelen bilgiler arasında Şubat ayında yapılan güncellemelerde gözünden kaçırdığı siteleri cezalandıracağı dedikodusu da var. Fakat böyle bir bilgiyi net olarak kimse bilemez.

1366185550_google-pr.png

2013 yılının 2. pagerank güncellemesi 4 Mayıs ile 10 Mayıs arası yapılacağı beklenmektedir. Geçen güncellemede birçok kişi memnun kalmadı. Haksızlık yapıldığı göz önüne sürmüşlerdi. Çöp sitelerin değerlerinin yükselmesi ve haksız bir çalışma olduğunu belirttiler. Umarım herkes hak ettiği değeri kazanır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.