Yazılım

Bitdefender Antivirüs ve VMware işbirliği yapıyor

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs ile VMware önemli bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Bitdefender Antivirüs, GravityZone hizmeti ile VMware NSX-T Veri Merkezi müşterilerine ajansız bir güvenlik sunmaya başlayacak.

Bitdefender Antivirüs ve VMware işbirliği yapıyor

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs,Bitdefender GravityZone Sanallaştırılmış Ortamlar İçin Güvenlik (SVE) hizmeti ile VMware NSX-T Veri Merkezi’nin birlikte çalışılacağını açıkladı. Bitdefender Antivirüs, VMware NSX-T Veri Merkezi ile çalışan müşteriler için ajansız bir güvenlik çözümü sunacak.

Bitdefender Antivirüs ve VMware işbirliği yapıyor

Kuruluşların yeni teknolojileri benimsemesiyle heterojen hale gelen veri merkezlerindeki genel bulut sistemlerinde iş yükü yüzdesi artıyor. Bu nedenle, yazılım tanımlı ağ (SDN) çözümleri, yerel olarak bu ortamlarda geniş bir yelpazede ağ ve güvenlik hizmetleri sunmak için genişlemelidir. Buna karşılık olarak VMware, çoklu bulut ve çoklu hiper yönetici ortamlarını desteklemek için VMware NSX-T Veri Merkezi'ni tasarladı.

“Bitdefender Antivirüs Kanıtlanmış Bir Güvenlik Çözümü Sunuyor”

Müşterilerin, VMware NSX tarafından desteklenen hibrit bulut ortamları oluşturmasıyla benzersiz güvenlik gereksinimlerini karşılamak için mümkün olan en geniş çözüm ekosistemine ihtiyaçları olduğunu açıklayan VMware Ar-Ge, Ağ ve Güvenlik İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Umesh Mahajan, “Bitdefender Antivirüs, VMware NSX uygulamasının ihtiyaç duyduğu her yerde katmanlı güvenlik sağlamak için kanıtlanmış bir güvenlik çözümü sunuyor.“ ifadelerinde bulundu.

Bitdefender GravityZone, VMware NSX müşterilerine; HyperDetect ayarlanabilir makine öğrenimi ile gelişmiş tehditlere karşı daha iyi koruma, yerel NSX ve VMware vCenter entegrasyonu ile daha fazla operasyonel verimlilik ve çeviklik, yüksek konsolidasyon oranları ve daha hızlı performans nedeniyle daha yüksek altyapı yatırım getirisi avantajları sunacak.

“VMware Müşterilerinin Güvenliğini Sağlamaktan Onur Duyuyoruz”

VMware müşterilerine, ajansız güvenliğin avantajlarını sağlamaktan ve ayarlanabilen makine öğrenmesi ile gelişmiş tehditlere karşı koruyan tek sağlayıcı olmaktan onur duyduklarını belirten Bitdefender Antivirüs Veri Merkezi ve Ağ Güvenliği Ürünleri Başkan Yardımcısı Gavin Hill, “VMware ile devam eden ortaklığımıza ve müşteri hizmetleri ile inovasyona olan bağlılıklarına değer veriyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Yorumlar
yakup
piyasadaki hemen hem tüm antivirüs programlarını lisasnslı olarak satın aldım kullandım şunu farkettim nerdeyse hemen hemensi virüsleri tespit edemiyor hatta bilgisayara virsü bulaştırarak denedim hiçbiri istediğim neticeyi varmedi ama 1 tanesi gayet başarılı gayet sağlam bir antivirüs KASPERSKY şuan onu kullanıyom lisanslı gayet memnunum tavsiye ederim şuda bir gerçekki antivirüsüün adına değilde virüs belleğine bakmak gerek virüs belleği dar bir antivirüs ise sistemdeki win32ramnit virüsünü bulamaz sistemiz düzgün çalışıyor der antivirüs eğer virüs bellleği geniş ise win32ramnit virüsünü bulur ve direk siler kesinlikle KASPERSKY antivirüs tavsiye ederim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.