Yazılım

Android'e özel ücretsiz antivirüs uygulamaları!

Android işletim sistemi için en iyi ücretsiz güvenlik uygulamalarını sizler için bir araya getirdik.


Android, dünyanın açık ara en çok kullanılan işletim sistemi konumunda. Pek çok geliştirici Android için Firewall veya antivirüs yazılımı üretiyor. Bu alanda sınıfının en iyisi uygulamaları sizler için bir araya getirdik. 

Avast Anti Virus Mobile Edition

Dünyaca ünlü Avast, turnayı yine gözünden vurdu. Ücretsiz yazılım; arama engelleme, Firewall mimarisi, hırsızlık karşıtı yapı ile dikkat çekiyor. Uygulamayı şu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Söz konusu uygulama şu bağlantıdan indirebilir.

Bitdefender Antivirus Free

Söz konusu yazılım dünyanın iyileri arasında. Asgari düzeyde sistem kullanımı ve son derece hızlı yapısı ile dikkat çekiyor. Bahsi geçen yazılım şu bağlantıdan elde edinebiliyor.

Uygulama söz konusu bağlantıdan kolayca edinebiliyor.

McAfee Security & Power Booster Free

McAfee Security pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Yapım; McAfee Mobile Security mimarisi ve pek çok ek yetenekle donatılmış.

Uygulamayı indirmeniz için şu bağlantıyı tıklamanız kafi.

Malware Bytes

Rakiplerine kıyasla zayıf yeteneklerle donatılan; Malwarebytes Anti-Malware üstün tarama özellikleri ve hızı ile dikkat çekiyor.

Uygulamayı şu baglantıdan kolayca edebilirsiniz. 

Lookout Mobile Security

Look Mobile Security sayesinde dileginiz verileri güvenli bir alanda saklamanız mümkün. Uygulama buna ek olarak, akıllı telefonunuzu gözlerden uzak tutuyor ve malware ile spyware türü zararlıları ortadan kaldırabiliyor.

 Uygulamayı şu bağlatıdan edinebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.