Yazılım

BlackBerry PlayBook OS 2.1 sürümü yayınlandı!

BlackBerry PlayBook OS 2.1 sürümü artık yüklenebilir.

BlackBerry PlayBook OS 2.1 sürümü yayınlandı!

RIM, BlackBerry PlayBook WiFi tabletlere özel yazılım güncellemesi, BlackBerry  PlayBook OS 2.1 sürümünü duyurdu. Bu sürüm kullanıcılar, şirketler ve uygulama geliştiricileri için birçok yeni özellik sunuyor.

Tabletinizde bulunan tüm verileri PlayBook OS 2.1 ile güvenle saklayabilmeniz mümkün. Ayrıca kurumsal boyutta yapılan şifrelemeyi kişisel verileri de kapsayacak şekilde genişletilebiliyor. Yeni özelliklerinden biride BlackBerry 2.1 sürümü ile, PlayBook tabletinizi telefonunuza bağlayıp SMS atabilir olmanız. Mesaj, Rehber ve Takvim özelliklerini de portre modunda (portrait mode)kullanılabiliyorsunuz. Yeni sistem ile yapılan bir değişiklikle, bilgisayarınızda bulunan belgeleri, PlayBook tabletiniz için farklı bir ağ bağlantısı kullanıyor olsanız bile Print to Go uygulaması aracılığıyla tabletinize gönderip yazdırmanız mümkün.

1349594534_blackberry.jpg

Kullanıcılar kablosuz ağ bağlantısı üzerinden yeni güncellemeyi yüklenebilecekler. PlayBook tableti kullanan kullanıcılar güncelleme için otomatik olarak bir bilgilendirme alırlar.

Yeni PlayBook OS 2.1 sürümü, sunduğu yeni özellikler ile BlackBerry Mobile Fusion üzerinden tabletlerin kurumsal kullanımını basit hale getiriyor. BlackBerry Mobile Fusion sunucusu, ActiveSync sertifikası destek merkezi ile ilave birçok IT policy ayarlarına kablosuz ağ bağlantısı üzerinden ulaşmak mümkün.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.