Yazılım

Bu uygulama ile fotoğraflarınız daha özel!

Android için Shift ile sınırsız fotoğraf düzenleme filtreleri alın.


Android için mevcut olan birçok fotoğraf düzenleme uygulamalarının ortak sorunu genelde filtreleri özelleştirmek için yetersiz kalmasıdır. Tabii, VSCO Cam ve benzeri uygulamalar filtreyi seçtikten sonra parlaklık, kontrast ve doygunluk gibi seçenekler ile özeleştirme sağlıyor. Eğer fotoğraf filtreleri ile biraz daha fazla kontrol etmek istiyorsanız, Shift uygulamasını deneyebilirsiniz..Uygulama iOS için özel olarak başlatılmıştı ve şimdi ücretsiz olarak Android için sunuldu.

1419673951_christmas.jpg

Shift uygulamasının kullanımı oldukça basit. Eğer uygulamanın önceden yüklenmiş filtrelerinden birin sevmiyorsanız onları düzenleyebilirsiniz. Bir fotoğrafın üzerinde belirli bir nokta seçtikten sonra filtre ile çok garip görünüyorsa, görüntü üzerinde üç odak noktalarından birini sürükleyin ve sizin için çalışan bir kombinasyonu almaya çalışın. Akılda tutulması gereken tek şey, üç noktayı aynı anda seçemeyecek olmanızdır. Filtre seçimi üzerinde tek kontrolü olan bir dizi farklı filtreler sağlayan rasgele  düğmesine basın. 

 

İhtiyaçlarınıza uygun olanı bulduğunuzda, yoğunluğunu ayarlayıp daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirsiniz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.