Yazılım

Dropbox, Mailbox'ı satın aldı

Mailbox isimli email istemcisi Dropbox tarafından satın alındı

Dropbox, Mailbox'ı satın aldı

Dropbox'la ilgili olarak yaklaşık 15 gün önce şirketin CEO'su Drew Houston bir takım rakamlar açıklamıştı. Açıklamada Houston, Dropbox'a günde 1 milyar dosya yüklenirken şirket 500 milyon cihaz ve 100 milyon kullanıcıya hizmet veriyor demişti.

Dropbox bugün resmi blogunda bir açıklama yayınladı ve Mailbox isimli email istemcisi Dropbox tarafından satın alındı dedi.

1363441570_screen-shot-2013-03-15-at-10.57.44-pm.pngMailbox'ı herkes gibi hayranlıkla takip ettiklerini ve uygulamanın son derece kolay kullanılabilir olduğunu söyleyen Dropbox, Mailbox ekibi ile zaman geçirdikten sonra Mailbox ile Dropbox'ın isimleri dışında taşıdıkları vizyonda da benzerlikler gördüğünü söyledi ve Mailbox ile birlikte kullanıcılarının hayatlarını daha da çok kolaylaştırmaya çalışacağını belirtti.

Dropbox, bu satın alma ile yalnızca bulut tabanlı bir veri saklama şirketi olmayacağını bir kez daha göstermiş oldu. Bakalım Dropbox'ın Mailbox ile birleşmesinden ne sonuç çıkacak?

Yorumlar
Misafir
garip bir çalışma sistemleri var. hemen indiremiyorsun da uygulamayı. 1 aydır bekliyorum inmesini
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.