Yazılım

En iyi 5 ücretsiz görüntülü görüşme uygulaması

Akıllı telefonlar ve tabletler için en iyi 5 ücretsiz görüntülü görüşme uygulaması

En iyi 5 ücretsiz görüntülü görüşme uygulaması

Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz en iyi görüntülü görüşme uygulamalarını merak ediyor musunuz? Bu haberimizde ücretsiz kullanabileceğiniz en iyi beş görüntülü görüşme uygulamasını öğrenebilirsiniz. Bu uygulamaların bazıları en popüler olanları diyebiliriz.

Anında mesajlaşma bir akıllı telefon sahibi olmanın en büyük avantajlarından biridir. Dünyanın her yerinden aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız ile kolayca iletişim kurabilirsiniz. Ancak metin tabanlı mesajlar yerini görüntülü ve sesli mesajlara bıraktı ve bu alanda Skype ve Whatsapp en popüler uygulamalardan bazıları oldu.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda ücretsiz kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi görüntülü görüşme uygulamalarını inceleyebilirsiniz.

1. FaceTime

Neredeyse tüm iPhone veya iPad kullanıcıları muhtemelen Apple'ın kendi video arama uygulaması FaceTime’ı biliyor. FaceTime Apple'ın mobil işletim sistemi dışında kullanılabilir olmasa da, Apple cihazları arasında görüntülü görüşme yapmak istiyorsanız en iyi uygulama.

 1445850268_facetime.jpg

2. Google Hangouts

Download: iOS |  Android.

Hangouts uygulaması her iki mobil platformlar arasında görüntülü görüşme yapmak için paha biçilemez bir uygulama. Android cihazlarda önceden yüklenmiş olarak gelen Hangouts’un iOS kullanıcıları içinde uygulaması mevcut.

Hangouts bir grup çağrısı oluşturmak için 10 kullanıcıya kadar izin verir. Eğer aynı anda tüm aile ile bir video konuşma yapmak istiyorsanız bu özellik Hangouts'u mükemmel bir uygulama yapıyor. Görüntülü grup sohbetler için başka uygulamalar da olduğunu unutmayın, ancak Hangouts bu özelliği sunan en popüler uygulama diyebiliriz.

1445850292_google-hangouts.jpg

3. Viber

Download: iOS | Android

Android ve iOS için varsayılan uygulamalar Hangouts ve Face Time’ın yanı sıra üçüncü parti uygulamalar da mevcut.  2014 yılında videolu görüşme özelliği sunan popüler mesajlaşma uygulaması Viber ile başlayalım.  Viber canlı video sohbet oturumunda önceden yapılmış bir video görüşme veya ilgi çekici sohbetler arasında seçim yapmanızı sağlar. Viber ayrıca çıkartmalar, mesajlar, fotoğraflar, sesli mesaj göndermek ve hatta konumunuzu paylaşmanıza olanak tanır. 

 1445850310_viber.jpg

4. Skype

Download: iOS | Android | Windows ve Windows Phone

En iyi görüntülü görüşme uygulaması denilince Skype ilk akla gelen uygulamalardan biridir. Skype iOS, Android, Windows ve Windows Phone platformlarında kullanılabilir.  

 1445850359_skype.jpg

5. IMO

Download: iOS | Android

Bu listede en az popülariteye sahip olan video arama uygulaması IMO, Hangouts veya Skype’a rakip olabilecek tam mesajlaşma uygulaması değil. Ancak sadece yer ve videoyu almak için hızlı bir yol arıyorsanız sağlam bir seçim olacaktır. 1445850332_imo.jpg

Yorumlar
başak
nasıl kullancam
Cevapla
duygu telli
Cokguzel vatsap
Cevapla
başak
nasıl kullancam
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.