Yazılım

Ev dekorasyonunuz için en iyi uygulamalar

İç mimarınız artık telefonunuzda

Ev dekorasyonunuz için en iyi uygulamalar

Uygulama marketinin girmediği alan kalmadı. Kitaplarınızdan evinize ve daha bir çok alanda uygulamalar alanlara ayrılmış durumda. O kadar uygulama arasında hangisinin en iyi hangisinin kullanışlı olduğunu bulmak gün geçtikçe zorlaşıyor.

Öte yandan kullanışlı binlerce uygulama olsa da sizin işinize hangilerinin yarayacağını bilmek de işin zor kısımlarından biri haline geldi. Bir çok uygulama arasından ev dekorasyonu merakı olanlar için en çok kullanışlı uygulamaları sizlerle paylaşmak istedik.

1380924202_basliksiz-1.jpg

Eviniz için en iyi uygulamaları haberimizin ilerleyen sayfalarında bulabilirsiniz.

1. Sherwin-Williams ColorSnap

Binlerce renk arasından doğru uyumu yakalamak dekorasyonun altın kurallarından biri. Binlerce rengin kombinasyonunu da deneyerek bulmanız tabi ki imkansız. Ancak online dünyada denemek bedava. Sherwin-Williams renkleriyle en iyi renkleri seçebileceksiniz.

1380924235_1.jpg

İndirmek için tıklayın.

2.Real Tools

Real Tools’un çekicinizin yerinizi alacağını iddia edemiyoruz ancak telefonunuzdan bir şeyleri tamir edebilirsiniz. Bir ölçek, bir cetvel ya da ışık gerektiğinde sizin yanınızda olacak ve isminden de anlaşıldığı gibi gerçek malzemeler sunarak.

1380924302_3.jpg

İndirmek için tıklayın.

3. KAD Software’s Estimation Apps

Marangoz olarak doğmadıysanız ya da babanız marangoz değilse bu bilgiler çok işinizi görecek. 0.99$ fiyatla gelen uygulama yaptığı yardımlarla parasına değeceğiniz gösterecek. Uygulamanın ücretsiz deneme sürümü de bulunuyor. Ev dekorasyonunda işinize yarayacak muhtemel tüm hassas ölçümleri bu uygulamaya yaptırabilirsiniz.

1380924295_2.jpg

İndirmek için tıklayın.

4. Task This

www.task-this.com sitesinden de çok faydalı projeler sunan uygulama çalışmalarınıza ilham kaynağı olacak.  

1380924288_4.jpg

İndirmek için tıklayın.

5. Gardening Toolkit

Sonuncu uygulama da bahçe tasarımınız için geliyor. Bahçe dekorasyonu özellikle iç mimar ve tasarımcıların çok önem verdiği bir konu. Güzel bir dekorasyonunu bahçeden başladığı belirtiliyor. Bu işlere merakınız varsa ve bahçenizle ilgilenmeyi seviyorsanız, işte size bir asistan.

1380924311_5.jpg

İndirmek için tıklayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.