Yazılım

Evernote - İnceleme

Yoksa siz hala Evernote kullanmıyor musunuz?

Evernote - İnceleme

Evernote akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi not uygulamalarından biridir. Akıllı telefonlar yaygınlaştıkça not defterleri ve benzeri araçlar kullanım dışı kalmaya başladı. Bunun nedeni ise insanlar artık telefonlarındaki not uygulamalarıyla istedikleri her şekilde notlar alabiliyor.

Not uygulamaları bir süredir üzerinde yoğunlaşılan bir konu oldu. İnsanların en çok indirdiği uygulamalar arasında yer alan not uygulamaları Android ve iOS cihazlarda çok gelişmiş versiyonlarıyla karşımıza çıkıyor.

1352899382_homescreeneverything440x330.png

Evernote ile notlar alabilmenizin çok çeşitli yolları bulunuyor. Evernote kullanışlı bir ara yüze sahip. Üst sol köşeden odaklı idare edilen uygulama kamera seçeneği de bulunduruyor. Kamera ile çektiğiniz bir görüntünün ya da haritanın üzerinde notlar alabilmenize olanak sağlıyor.

1352899403_placesview440x330.png

Bunlara ek olarak Evernote'da ses kaydı ya da video kaydı da saklayabiliyorsunuz. Notlarınızı istediğiniz şekilde sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabiliyorsunuz. Evernote'u indirmekte tereddüt yaşıyorsanız, bu ücretsiz uygulamayı indirdiğinize pişman olmayacağınızı söyleyebilirim.
1352899416_notebookview440x330.pngYorumlar
teknoturk
indirip kullandım gerçekten takdir edilecek güzel uygulama. ben de tavsiye ederim :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.