Yazılım

Facebook Messenger 1.8 geliyor

Hızlı diyaloglar ve daha büyük fotoğraflarla iPhone ve Android telefonlar için yeni bir uygulama.

Facebook Messenger 1.8 geliyor

Son zamanların en çok kullanılan uygulamaları arasında WhatsApp bulunuyor. Hem iOS hem de Android kullanıcıları WhatsApp uygulamasını rahat buluyor ve çok tercih ediyor. Şimdi ise iOS ve Android telefonlar için Facebook Messenger 1.8 versiyonu çıktı. Bu uygulama ile Facebook'taki arkadaşlarınızla daha hızlı iletişim kurabilecek, mesajlarınızı silebilecek ve kimlerin 'online' olduğunu görebileceksiniz.

Facebook'tan gelen açıklamalara göre günün ilerleyen saatlerinde uygulama indirilebilecek. Firma yeni uygulamasına diğer telefon uygulamalarının aksine daha büyük fotoğraflı bir kullanıcı arayüzü tasarlamış. Bu eş zamanlı sohbet özelliği sayesinde WhatsApp gibi çok kullanılan uygulamaların önüne geçebileceğini düşünüyoruz.

1340716793_facebookmessenger18largevergemediumlandscape.png

Facebook Messenger'ın tüm özellikleri :

  • Çoklu diyaloglar arasında hızlı geçiş sağlıyor ve grup konuşmaları rahatlıkla yapılabiliyor.
  • Mesaj silme özelliğini şimdilik sadece iOS kullanıcıları yapabiliyor,Android kullanıcılarında da silme dışındaki diğer ayarlar mevcut.
  • Herhangi biriyle konuşurken o anda kimin 'online' olduğu güncel olarak geliyor.
  • Büyük fotoğraflar paylaşılabiliyor.
  • Önceki uygulamadaki aksaklıklar düzenlenmiş ve performansı artırılmış.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.