Yazılım

Facebook Messenger'a video özelliği geldi

Facebook Messenger artık anında 15 saniyelik video göndermeniz için izin verecek.

Facebook Messenger'a video özelliği geldi

Eğer hevesli bir Facebook kullanıcı iseniz, mutlaka akıllı telefonunuzda Facebook'un Messenger adlı uygulaması yüklüdür. Bu uygulama ile birlikte Facebook kullanıcıları hemen hemen her yerden Facebook mesajlarınahızlı bir şekilde erişebiliyor.

Facebook, son birkaç ay içinde iOS ve Android sürümlerinin genel işlevlerini geliştirdi. Şirket, yeni başlayan Messenger kullanıcıları için arkadaşlarına anında ek dosya ve kendi resimlerini göndermesi, hem de birbirleriyle sesli aramalar yapabilmesi için yeni özellikler ekledi.

1402652566_9580-1367-140612-messenger-l.png

Ayrıca Facebook, iOS ve Android Facebook Messenger 6.0 sürümünde, kullanıcılarının Messenger üzerinden arkadaşları ile 15 saniye uzunluğunda videolar paylaşabileceği özellik ekledi. Üstelik Facebook Messenger üzerinden arkadaşlarınızla video paylaşmak çok basit.

Messenger'ı açın ve alt kısımda Kamera simgesine dokunun. Daha sonra, Gönder düğmesine dokunun ve basılı tutun ve kaydettikten sonra düğmeyi bırakın.

İndirin: Facebook Messenger ( iOS | Android | Windows Phone )

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.