Yazılım

Facebook'a ne oldu?

Bugün gün içinde sosyal medyanın kalbi Facebook çöktü!

Facebook'a ne oldu?

Sosyal medya denildiğinde akla ilk gelen güçlerden olan, zaman zaman bir takım hatalarla karşılaşılan popüler sayfa Facebook yine hüsrana uğrattı. Sebebi belirlenemeyen yazılımsal kaynaklı olduğu bilinen çökme 2 saat boyunca kullanıcıların duvarına erişememesine neden oldu. Herhangi bir şey paylaşmaya da izin vermedi.

1382370835_facebook-tarih-oluyor-ce86-f927-0f1d.jpg

Sosyal paylaşım sitesi Facebook bugün öğleden sonra itibariyle sayfa güncelleme ve paylaşım yapmaya izin vermedi. Facebook tarihine en uzun çöküşlerden biri olarak geçen bu durum, kullanıcıların tepkisini çekti. "Mesaj bu Duvar'a gönderilemiyor" uyarısı veren Facebook'un ne zaman normale döneceği ise bilinmiyor. Tüm dünyadaki facebook kullanıcıları yaklaşık 2 saattir hesaplarındaki bir çok fonksiyonu kullanamıyor. 

17.00'dan sonra yavaş yavaş düzelmelerin görüldüğü Facebook an itibariyle sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Tüm kullanıcıların sorunsuz bir şekilde erişebildiği Facebook'tan henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.