Yazılım

Fotoğrafçılıkta HDR Pro farkı!

HDR Pro ile siz de kendi sanatınıza imza atın!

Fotoğrafçılıkta HDR Pro farkı!

Fotoğrafçılığın en güzel taraflarından biri resimleri geliştirilen yazılımlar sayesinde hayal bile edemeyeceğiniz kadar güzelleştirebiliyor olmanızdır. Sadece özel efektler eklemekten ya da küçük detaylardan bahsetmiyorum, HDR fotoğrafçılığından bahsediyorum.

HDR (High Dynamic Range) dünyaya bizim baktığımızdan farklı bir bakış açısı sunan bir yazılımlardır, örneğin Hydra Pro. Hydra Pro versiyonu size 7 adet resmin birleşiminden en iyi kombinasyonu sağlayabilme imkanı sunar. Örneğin bir resmi farklı ışıklarla ya da kalitede 7 kere aldınız. Bu resimlerin her bir karesinin birbirine uyumu ve 7 resimden en iyi kombinasyonu seçerek yeni bir resim ortaya çıkaran dahi yazılımlardır.

1343617002_hdrcomposition-640.jpg

Bunu yapmak zor mudur? Hayır, tek yapmanız gereken kolay ara yüzü bulunan bu programları kullanmak. iPhone gibi cihazlar için de bu uygulamanın olup olmayacağını sorduğunuzu duyar gibiyim.

1343617064_fullscreenmode.png

Evet HDR fotoğraf sistemi iPhone'lar için de var fakat çok iyi sonuç verdiğini söyleyemeyiz. Örneğin 7 resim işlemek bu alandaki en iyi rekorlardan biridir.

1343617033_mediummainframe.png

Peki bu yazılımlara ne kadar fiyatla sahip olacaksınız? Bu yazılımın fiyatı 50$. Çıkardığı sonuçla birlikte düşündüğümüzde 50$ çok küçük bir miktar olarak kalacağına emin olabilirsiniz. Kendi sanatınızı ortaya çıkarmaya hazır mısınız?

HDR fotoğrafçılığının ortaya çıkardığı örnek resimleri 'den inceleyebilirsiniz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.