Yazılım

Galaxy A5 ve A7 (2017) için yeni güncelleme!

Samsung, Galaxy A5 ve A7 (2017) için yeni güncelleme yayınladı.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung'dan 2018 model Galaxy A5 ve A7 modellerini beklediğimiz bu günlerde, firma 2017 model Galaxy A5 ve GalaxyA7 modelleri için bir güncelleme haberi ile karşımıza çıktı.

Orta-üst segment kullanıcılara hitap eden Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A7 (2017) için bugün bir güncelleme yayınlandı. Bu modellerde yaşanan kamera hatalarını düzelten güncelleme OTA üzerinden sunuluyor.

Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A7 (2017)'de Selfie odaklanması ve arka kameradaki odaklama sorunlarından sıkıldıysanız, bu güncelleme derdinize derman olacak. Güncelleme ile ayrıca yeni bir mod ekleniyor. Bu mode iyi ışıklandırma esnasında daha keskin ve net fotoğraflar çekebiliyor.

Güncelleme bu kadarla da sınırlı değil. Güncelleme görüntü işleme yazılımında bazı gelişmeler getiriyor ve cilt tonu için yeni bir renk düzeltme seçeneği ekliyor.

Arka kameraya gelince, Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2017) bazı AR (artırılmış gerçeklik) çıkartmalara sahip oluyor. Son olarak güncelleme ile Kasım ayı Android güvenlik güncellemeleri sisteme ekleniyor.

Yorumlar
tayfun
güncelleme serisi nedir yani mesela afg20321 kod varmı nasıl anlayacaz gelip gelmediğini girip güncelle dediğimde en güncel yüklü diyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.