Yazılım

Gerçeğe yakın oyun grafikleri!

Epic Games, Unreal Engine 4 ile hazırladığı yepyeni fotorealistik karakter videoları yayınladı!

Gerçeğe yakın oyun grafikleri!

Epic Games'in oyun dünyasına en büyük armağanı biri kesinlikle UnrealEngine 4, bugüne kadar birçok oyunda kullanıldı ve kullanılmaya da devam ediyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan PLAYERUNKNOWN'S Battlegrounds oyunu da Unreal Engine 4'ün eseri.

Firma bugün yayınladığı bir video ile Unreal Engine 4'ün neler yapabileceğini bir kez daha gözler önüne serdi. Fotorealistik bu görüntülerde karakter modellemelerinin ne kadar geliştiğini rahatlıkla görebilirsiniz. OTOY adını verdikleri yüz tarama sistemini kullanarak hazırladıkları bu örneği aslında Epic Games'in kendi uygulamasını kullanarak indirerek test etme şansına da sahipsiniz.

Nereden indireceğinizi merak ediyorsanız, bu linke giderek indirebilirsiniz. Eğer indirmekle uğraşmak istemiyorsanız da aşağıdaki videoyu izleyebilir ve video oyunlarının grafiklerinin geldiği noktayı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.