Yazılım

Google Maps yenilendi - Video

Google'ın harita servisi Google Maps yenilendi.

Google Maps yenilendi - Video

Google I / O 2013 etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. Google'ın bu etkinlikte tanıttığı yenilikler içinde harita uygulaması Google Maps'te bulunuyor. Harita uygulamalarında Google, Apple, Microsoft ve BlackBerry arasında kıyasıya bir yarış bulunuyor.

Google Maps dünya çapında harita uygulaması olarak en çok kullanılan yazılım oldu. Ağ ve infnite bilgiler sayesinde görüntü ve kullanılabilir içerik sunan yeni Google Maps ile her zamankinden daha fazla kullanıcı deneyimi keyfine varacaksınız. Photo Sphere ile çekilen üç boyutlu görüntüler sunan harita uygulamasının webde yayınlanan ve kullanılabilir halka açık yerlerde Sokak Görünümü ile tam koordinasyon içinde müze, galeri veya benzeri yer görüntüleri bulunuyor.

1368647836_google-maps.jpg

Ancak bu yeniliklere şimdilik sadece tarayıcı üzerinden kullanılan Google Maps için geçerli. Yeni Google Maps'ın mobil uygulaması yaz aylarında kullanıcılara sunulacak.

1368647871_maps.jpg

Yeni uygulama ile aramalarda özelleştirilmiş ve değişen yeni arayüzü ile birlikte gerçekçi bir vizyon vermek için kullanıcıların görüntüleri, Sokak Görünümü ile birlikte mevcut olacak.

Sonraki sayfalarda yeni Google Maps'a ait video görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
ali
Begenerek kullaniyordum ama malasef ios icin halen Turkiye icin sunucularda yok.Yandex kullaniyorum google a tek rakip.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.