Yazılım

Google Translate'e beklenen özellik geldi!

El yazınızı tanıyacak!

Google Translate'e beklenen özellik geldi!

Google web hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda alt yapısını hazırlayıp geçtiğimiz sene mobil için sunduğu Google Translate el yazısı entegrasyonunu webe taşıdı. Mobilde yapılan geribildirimleri dikkate alan Google, kısa süre sonra web için kolları sıvadı.

1374749953_google-handwrite.jpeg

Geçtiğimiz saatlerde resmi olarak web için el yazısı entegrasyonunu kullanımına sunan Google, böylece web üzerinden yapılacak çevirilerde bilmediğimiz bir dili ellerimizle çizerek çevirmemize yardımcı olacak. Çeviri teknolojisine yepyeni bir boyut kazandıran Google Translate, kendisinden sonra gelecek şirketlere ışık tutmaya devam ediyor.

1374749964_ekran-alintisi.jpg 

İlk yorumlara bakılacak olursa kullanıcılar bu uygulamadan çok memnun. Google'ın bugün hizmete sunduğu el yazısı entegrasyonunu hemen denemek için çeviri sayfasına gidebilirsiniz. (translate.google.com.tr) Hizmeti kullanmak isteyen kullanıcılarımız girdinin olduğu kutucuğun altındaki giriş dilinden el yazısını seçebilirler.

Yorumlar
Misafir
Sitenizi şans eseri google dan buldum,ve artık sürekli güncel takip ediyorum . emeği geçen tüm çalışanlara teşekkürler.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.