Yazılım

Yeni Internet Explorer 11 ile yapabileceklerinize inanamayacaksınız!

Gücüyle bütün gözleri üzerinde toplayacak!


Geçtiğimiz günlerde Microsoft'un son işletim sistemi Windows 8.1'in önizleme sürümü yayınlanmış, milyonlarca kullanıcı yeni sistemin yeniliklerini incelemeye başlamıştı. Windows 8.1 sadece işletim sistemi üzeirnde yapılan yenilikleri barıdırmıyor aslında. 

Windows'un geçmiş yıllarda da üzerinde barındırdığı sabit tarayıcısı Internet Explorer, Windows 8.1 ile gelişen uygulamaların başında geliyor. Geçmişten günümüze tüm dünyada sevilmeyen, stabil olmadığı gerekçesiyle itilen Internet Explorer, 8.1 ile fenomen haline gelebilir.

1374656419_windows-8.1-internet-explorer-11.jpg

Yeni Windows 8'de Internet Explorer, 11. sürümüyle karşımıza çıkıyor. Günümüze gelen güncellemelerden farklı bir yapı taşıyan 11 güncellemesi IE'yi adeta baştan yaratmış durumda. Yeni Internet Explorer şaşırtan gücüyle kullanıcıların yeni gözdesi olacağa benziyor. 

1374656883_0456.tnie-image3-1760x425.png

Microsoft'un geçtiğimiz saatlerde bir blog gönderisiyle duyurduğu IE 11 özelliği görenleri şaşırttı. IE ile aynı anda 100 sekmenin açılabileceği, açılan sekmelerin bilgisayara ayrıca yük bindirmeyeceği haberi kullanıcıların elinin altındaki Internet Explorer 11'e olan bakış açısını değiştirdi.

Işte yeni Internet Explorer 11 ve 100 sekme gücü!Yorumlar
Misafir
bende firefoxta 100 sekme açıyorım ama belleğin feleği şaşıyor. bakalm ie bellek konusunda ne kadar performanslı.
Cevapla
Misafir
firefox
Cevapla
Yaşasın! Chrome'u daha hızlı indireceğiz...
Cevapla
Chrome'u ie indirmiyor güzel kardeşim l Kendi yükleyicisi var
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.