Google yeni Android Chrome gelişmeleri hakkında konuştu!

Android'in sahibi Google,chrome ile gelecek yenilikler hakkında bilgi verdi.

Google yeni Android Chrome gelişmeleri hakkında konuştu!

2012'ye girmeden, 2008 yılında Google tarafından duyurulan Chrome il çıktığı dönemlerde büyük bir tepki ile karşılaşmıştı, bunun sebebi yeni gelecek olan bu tarayıcınn imler desteği olmaması, eklentisiz çalışması, vs vs .. Fakat daha çok değil  2 3 hafta önce duyurulan Google Chrome Android şuanda Akıllı Telefon tarayıcılarında en çok ihitiyaç gören ve aynı zamanda en çok indirilen tarayıcı olma özeliğini taşıyor.

1329821013_android-google-chrome-blue-theme1.png
Chrome’un Üst Düzey Başkan Yardımcısı Sundar Pichai, menuniyetin had safhada olduğunu, şikayetlerin azınlığı oluşturduğunu CNET sitesinden Stephen Shankland ile yaptığı soru-cevap açıklamasında dile getirdi.

"Bir deneme ürünü ve sadece ICS (Ice Cream Sandwich, pazara zar zor nüfuz edebilmiş Android 4.0) için kullanılabilir olan Android için Chrome’un geldiği yerden gerçekten mutluyuz. Birçok insanın tablet bilgisayarlarda böyle bir tecrübeyi daha önce yaşamadığını düşünüyoruz. Chrome ile birçok yeni şeyi de keşfedecekler. Pozitif geri bildirimler alıyoruz ve özellik istekleri küçük bir kısmı oluşturuyor.

Android için Chrome’u büyük bir hızla yayınlamaya devam edeceğiz. Bir yıl sonra büyük değişimler gerçekleştireceğiz!"

Şuanki android chrome'da bulunmayan tam ekran çalışma sistemi ve sitelerin masaüstü görünümleri hk. ayarlamalar yeni gelecek versiyonlar ile tamamen ortadan kalkacak. Üst Düzey Başkan'ın verdiği demeçler Chrome'un yıllarca bu piyasada kalacağı ve oldukça rağbet görecek bir sistem olacağının birebir göstergesidir.