Yazılım

Google'dan unutkan sevgilileri sevindirecek güncelleme

Google Mesajlar sayesinde artık mesajlarınızı ileri bir tarihe planlayabilirsiniz. İşte yeni özelliğin detayları.

Google'dan unutkan sevgilileri sevindirecek güncelleme

Google Mesajlar uygulamasına son zamanlarda birçok yararlı güncelleme geliyor. Son güncellemeyle birlikte mesajın gönderim zamanını planlama seçeneği kullanıcılara sunuldu. 

Bu özellik sayesinde oluşturulan bir mesajı istenilen tarih ve saatte gönderilmesi için planlayabileceksiniz.  

Google Mesajlar ile mesajın gönderimi ileri bir tarihe planlanabilir!

Google Mesajlar uygulamasına gelen mesajları planlama özelliği sunucu tarafından güncelleme ile gelir, bu nedenle manuel olarak indirme işlemi yapılamıyor. Bu özellik sayesinde akşama, ertesi güne ve hatta üç gün sonrasına bile mesajlarınızı gönderilmek üzere planlayabilirsiniz. 

Mesajı planlayabilmek için, Gönder'e uzun süre basmanız yeterli olacaktır. Daha sonra mesajın gönderileceği zamanı seçebilirsiniz. Varsayılan seçeneklerde; ''Bugün daha sonra 18.00'', ''Bu gece daha sonra 21.00'' ve ''Yarın 08.00'' olmak üzere üç farklı tarih bulunuyor. Ancak özel bir tarih ve saat belirlemek istediğinizde bunu da yapabilirsiniz, bu konuda bir sınırlama bulunmuyor. Mesajın zamanını seçtikten sonra Kaydet'e dokunmanız yeterli. Planlanmış mesajlarınız yanlarında bir saat simgesiyle görünecektir. 


Ek olarak, planlanan mesajı düzenleyebilir, silebilir veya hemen gönderebilirsiniz. Şuanda yavaş yavaş kullanıcılara sunulan özellik henüz geniş bir kesime ulaşmış değil. Ancak önümüzdeki hafta birçok kullanıcıya ulaşacağını düşünüyoruz.

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu 1967
En çok unutkan sevgililer hangi ülkede oluyor anlaşılıyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.