Yazılım

Google'dan yapay zeka tabanlı oyun: Emoji Scavenger Hunt

Google, yapay zeka tabanlı Emoji Scavenger Hunt adlı yeni oyununu kullanıcıların beğenisine sundu.

Google'dan yapay zeka tabanlı oyun: Emoji Scavenger Hunt

Yapay zeka kullanımı konusunda çalışmalar yapan Google, Emoji Scavenger Hunt adlı yeni oyununu duyurdu. Peki oyun nasıl işliyor?

Size çeşitli emojiler gösterip, onları gerçek hayatta bulmanızı isteyen oyun, web tabanlı bir uygulama olmasına rağmen mobil cihazlarda daha stabil ve rahat bir kullanıma sahip. Sizden istenilen nesneleri web kamerasına göstererek ilerleyebileceğiniz oyun, fotoğrafı çekilen her nesne için puanlama yapıyor.

Emoji Scavenger Hunt'ı kullanıma sunan Google, böylelikle oyun deneyimine farklı bir pencereden ilk bakışı atıyor. Google'ın birkaç gün içerisinde düzenleyeceği Google I/O Geliştiriciler Konferansı'nın en önemli konularından biri yapay zeka olacak. Ufak bir tanıtım amacıyla yayınlanan oyuna karşı ilgi şimdiden büyük. 

Bu gibi tanımlamalar için emoji dışındaki nesnelerin de kullanılabileceği teknolojiye şimdiden alışmak için, Emoji Scavenger Hunt'ı sizde buradan deneyebilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.