Yazılım

Günün masaüstü programı: GOM Player

GOM Player (Gretech Online Movie Player), popüler ses ve görüntü çözücülerini kendi içerisinde barındıran ücretsiz bir video oynatıcıdır.

Günün masaüstü programı: GOM Player

GOM Player (Gretech Online Movie Player), popüler ses ve görüntü çözücülerini kendi içerisinde barındıran ücretsiz bir video oynatıcıdır. GOM Player sisteminizde kuruluysa başka bir çözücü (codec) paketi yüklemenize gerek yoktur. Eğer oynatamadığı bir video ile karşılaşırsa program içerisinden size bu paketi indirebilmeniz için size yol gösterebiliyor.

1403792533_img20140626165937.jpg

GOM Player yazılımının en önemli özelliğinin her video dosyasını sorunsuz ve hızlı bir şekilde açabildiğini söyleyelim. Henüz indirme işlemi tamamlanmamış video dosyalarını dahi indirildiği kadarıyla görüntüleyebilmenizi de sağlıyor. Ayrıca bozuk video dosyalarını da oynatabiliyor. DVD ve VCD disklerinizi oynatabilir, film ile aynı isimdeki altyazıları otomatik olarak gösterebilen bu programı dilerseniz masaüstü ve laptop'unuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

http://player.gomlab.com/eng/download/

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.