Yazılım

Twitter uzun zamandır beklenen bu özelliğe sonunda kavuşuyor

Twitter'a beklenen özellik sonunda geldi

Twitter uzun zamandır beklenen bu özelliğe sonunda kavuşuyor

Twitter birçok kişi tarafından kullanılan bir sosyal ağ. Hatta bir sosyal ağın ötesinde bir haber ve güncelleme sitesi diyebiliriz. Son dönemde birçok kişinin haberleri ve gazeteleri tamamen buradan takip ettiğine şahit olmaktayız. O anda ülkede yada ilginizi çeken  konularda ne yaşanıyorsa gözünüzün önünden geçip durması kullanıcı sayısının her geçen gün daha da artmasına sebep olmaktadır.

Twitter zaman zaman güncellemeler yaparak sosyal ağını stabil ve güncel tutmaya çalışmaktadır. Yeni özellikler koyarak kullanıcılarının farklı platformlara kaçmasını istemeyen Twitter en son yaptığı büyük güncelleme paketi ile fotoğrafların düzenlenmesine ve sonra paylaşılmasına olana sağlamıştı.

Bu gün yaptığı güncelleme ise uzun zamandır kullanıcılar tarafından beklenen bir güncellemeydi. Bir kişinin attığı tweeti ReTweet yapmak istediğinizde artık o tweet ile ilgili yorumlarınızı da 140 karakterde yazıp öyle ReTweet edebiliyoruz.

1403694780_yeni-tweet.jpg

Bu güncelleme ile birlikte Twitter artık çok daha kullanıcı dostu bir arayüze kavuşmuş oluyor. Twitter’ın yeni güncellemesini beğendiniz mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.