Yazılım

Günün uygulaması - Kinetik!

Kinetik şimdi de iPad için geliyor!


iPad'ler için gelen Kinetik uygulaması Latin Amerika TNW konferansında tavsiye edilen uygulamalardan biri oldu. iPhone'lar için Eylül 2011'de yayınlanan uygulama hala en iyi uygulamalardan biri. Kinetik şimdi de iPad'lar için geliyor.

Uygulamanın Şubat 2012'den bu yana web platformu da bulunmaktadır. Raul Moreno tarafından tasarlanan uygulama 6 ay sonra genişletilerek iPad'ler için de aktive edildi. Kinetik tamamen ücretsiz olarak gelen ve arkadaşlarınıza tavsiyelerinizi ulaştırmanızı sağlayan bir platform.

1347316246_kinetik-ipad-520x390.png

Uygulama Facebok ve Twitter gibi arkadaşlarınız ve bağlantıda olduğunuz kişilerle temas kurabiliyor ve paylaşımlarda bulunabiliyorsunuz. Beğendiğiniz oyunları arkadaşlarınıza gösterebiliyor, bildirimlerle onların paylaşımlarına ulaşabiliyorsunuz. Kategori bölümü ile sosyal ağlardan farklı olarak aradığınızı bulmanız kolaylaşıyor.

Sosyal hizmet sunan bu sistemde arka plandaki içerikleri gizli tutarak kullanıcılarla profilinizi paylaşabiliyorsunuz. Tabletin büyük ekranı göz önünde bulundurularak iPhone'dan daha zengin bir ara yüzle geliyor.

iPhone ve iPad için gelen uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

1347316280_kinetik-ipad-menu-520x390.png

1347316304_kinetik-ipad-profile-520x390.png

Yorumlar
teknoturk
Ne işe yaradığı yazılmamış
Cevapla
bir dost
oyun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.