Yazılım

Hem Windows 8 hem Mountain Lion kullanın!

İki işletim sistemini de kullanın!


Kısa süre içinde Apple'ın işletim sistemi OS X Mountain Lion ve Microsoft işletim sistemi Windows 8 yayınlanacak. Paralel masaüstü sistemi Windows 8 ve Mac bilgisayarın OS X Mountain Lion sistemlerini entegre ediyor.

Mac bilgisayarlar marketlerde bütün ihtişamıyla ilgi odağı oluyor. Ancak çevrenizdeki bir çok insanın Windows ile uyumlu çalışması ve Windows'un getirdiği alışkanlıklarla da vazgeçmek istemiyor olabilirsiniz. Artık Mac'i Windows'a; Windows'u da Mac'e taşıyabileceksiniz.

MacBook'ların Retina ekran teknolojisini Windows uygulamalarıyla kullanma deneyimi ve OS X'lerdeki mail uygulamalarını bir arada kullanabileceğiniz bir sistem sunuyor. Ayrıca Paralel masaüstü programı %30 daha hızlandırılmış bir sistem sunuyor.

Sistemin sunduğu Acronis virüs programıyla da hem Mac hem Windows işletim sistemlerindeki virüs tehditlerine karşı koruma sağlamaktadır. Ayrıca Norton ve Kaspersky yazılım desteğiyle de muhteşem bir avantaj sağlıyor.

Paralel masaüstü uygulamalarının fiyatından bahsedecek olursak Mac'ler için Desktop 8 79.99$, Mac'e geçiş 99.99$ ve Student Edition olarak adlandırılan öğrenci sistemi de 39.99$ olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca son olarak iPad, iPhone ve iPod Touch için de eklentisi bulunmaktadır. Eklentiyi 4.99$'dan indirerek Windows uygulamaları çalıştırılabilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.