Yazılım

İnternet Explorer 11 göründü

İnternet Explorer 11 Windows Blue ile birlikte geliyor.

İnternet Explorer 11 göründü

Microsoft firmasının yeni Windows Blue işletim sisteminin Windows 8 sonrası yeni işletim sistemi olması bekleniyor ve buna dair bilgiler ve söylentiler geliyor. Bu kapsamda sızdırılan ekran görüntüleri neticesinde Internet Explorer 11 olacağı da ortaya çıktı.

Teknoloji devi Microsoft'un yeni işletim sistemi üzerinde çalıştığı son zamanlarda gündemden düşmüyor. Şimdiye kadar sızdırılan bilgi ve görüntüler şirket tarafından onaylanmadı ancak yeni görüntüler bu işletim sistemi hakkında bilgiler vermeye yetiyor. Daha önce gelen bilgilere göre temel NT kernel yapısının değişecek olduğu görülüyor.

1361737403_internet-explorer-simulator-project-1.jpg

Yeni gelen haberlere göre, Internet Explorer 11′in Windows Blue'ya entegre edileceği söyleniyor. Microsoft Windows 8′de IE 10′u tanıtmıştı ancak bu işletim sisteminde IE 11′i test sürecine alacağı söyleniyor. İnternet Explorer'in Windows 7 ya da diğer sürümler üzerinde çalışıp çalışmayacağı şimdilik bilinmiyor. Söylenenlere göre Winsows Blue yaz aylarında beta olarak karşımıza çıkacak ve 2014 yılında kullanıcılara tam sürüm olarak sunulacak.

1361737433_1231.jpg

Yorumlar
Misafir
firefoxtan hızlı chrome dan güvenli, tek sıkıntısı webkit ile yazılan sitelerde yaşanıyor onun dışında 10 gayet başarılı.
Cevapla
utku
choreme tek gecerim
Cevapla
Misafir
10 da yeni sekme yerine yeni sayfa aciyo berbat boşu ie alım browser better
Cevapla
Gakko
Bence gereksizdi yani bu kadarı fazlasıyla yeter ha.
Cevapla
rekabet kızışıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.