Yazılım

iPhone 6'da bu kamera uygulaması da olacak!

Apple, SnappyCam'ın geliştiricisi SnappyLabs'ı satın aldı.

iPhone 6'da bu kamera uygulaması da olacak!

Apple, tek kişilik fotoğraf teknolojisi SnappyLabs’ı satın aldı. SnappyLabs’ın yapımcısı olduğu SnappyCam, iPhone’lar için hızlı şekilde fotoğraf çeken kamera uygulaması olarak iTunes üzerinden kullanıcılara sunuluyordu.

Şirketin ve uygulamanın arkasındaki adam Down Onder elektrik mühendisi John Papandriopoulos, iPhone kameraları için bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama ile iPhone telefonlar, tek bir saniyede 20 ila 30 arasında tam çözünürlüklü çekim yapabiliyordu.

1388924823_300455v1610x375.png

Ancak SnappyCam uygulaması App Store’dan kaldırıldı. Cumartesi günü yayınlanan bir raporda, Apple’ın SnappyLabs şirketini satın aldığı söylendi. Ayrıca aynı raporda, diğer büyük teknoloji şirketlerinin de bu şirketin peşinde olduğu belirtildi.

Apple henüz bu şirketi aldığını resmen doğrulamadı ancak, eğer haber doğru çıkarsa, iPhone 6’da SnappyCam uygulamasını yerleşik olarak görebiliriz.

1388925531_snappy.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.