Yazılım

iPhone için WhatsApp!

Ücretsiz mesajlaşmanın keyfini çıkarın!


WhatsApp Messenger iPhone dahil olmak üzere bir çok akıllı telefon için kullanılabilen popüler bir Messenger uygulamasıdır. Arkadaşlarınızdan aldığınız mesajları bildirimlerle size getiren ve sunduğu ücretsiz platform ile resim, sesli mesaj ya da video paylaşabilmenizi sağlayan çok fonksiyonlu uygulamalardan biridir.

WhatsApp iPhone için bir kereye mahsus 0.99 $ fiyatla sunulmakta ve iPod ya da iPad için indirilememektedir. Ayrıca WhatsApp'ın sunduğu bütün özellikler ücretsiz olarak gelmekte ve daha sonradan gizli ücretlendirmeler bulunmamaktadır.

1350426766_mzl.oqwthzvq.320x480-75.jpg

Neden WhatsApp?

WhatsApp internet bağlantınız ve kurulum dışında sizden herhangi bir ücret talep etmez. Bir çok uygulamanın aksine daha sonra ek özellikler için para almaz. Ayrıca kullanışlı  ara yüzü ile video, sesli mesaj, resim ve metin mesajlarınızı kolayca paylaşabileceğiniz bir ortam sunar. Ayrıca arkadaşlarınız ve ailenizle grup konuşması imkanı sunar ve mesajlaşmalarınızı daha eğlenceli hale getirir.

1350426794_mzl.vddweqli.320x480-75.jpg

WhatsApp sizden kullanıcı adı şifre ya da üyelik de talep etmez. Telefonun numaranıza bağlı olarak çalışır ve siz çevrimdışıyken de mesajlarınızı saklayarak size ulaştırır. Bir çok avantaj sunan uygulamayı seçmek için öncelikli avantajlar bunlar olacaktır.

iPhone'unuzda hala WhatsApp kullanmıyorsanız, buradan indirebilirsiniz!

Ücretsiz mesajlaşmanın keyfini çıkarın!
Yorumlar
Tüm platformlarda ücretsiz iPhone iPad (iOS) için paralı. Haksızlık ve eşitsizlik bunun adı. Rumuz: ustura kemal
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.